Connect with us
Elona Dobra

TI JE FAJTOR KRYETAR…

Opinion

TI JE FAJTOR KRYETAR…

Nga Mario Alia

Ti je fajtor sepse je lideri i opozites ne nje vend te gabuar dhe ne nje kohe te gabuar

Ti je fajtor sepse je i kulturum dhe i shkollum ne perendim.

Ti je fajtor se rrjedh nga nje familje antikomuniste.

Ti je fajtor se rreth vetes, si lider i PD, mblodhe femra dhe meshkuj intelektuale

Ti je fajtor se nuk di te mbledhesh gangsterre, kriminele apo perdhunues femrash rreth vetes, qe me aktivitetet e tyre kriminale, te te ndihmojne te shtosh votat e PD,sic bejne te tjeret.

Ti Lulzim Basha je fajtor,sepse nuk di te bleshe vota.

Ti je fajtor,se dole ne fushate me nje program per rigjallerimin ekonomik te vendit dhe nuk bere batuta veshur me brekushe dhe me tuta.

Ti je fajtor se nuk dite te mashtrosh miku im.

Fotografia e Mario Alia

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Opinion

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top