Connect with us
Elona Dobra

Tirane: Grabitet dhe keqtrajtohet e moshuara.

Kronikë

Tirane: Grabitet dhe keqtrajtohet e moshuara.

Nje ngjarje e rende eshte shenuar diten e shtune ne mbremje ne Tirane ne zonen e Xhamllikut. Nje grua e moshuar ishte duke hyre per ne apartamentin ku banonte dhe ndersa ishte duke pritur ashensorin, nje cun i eshte afruar dhe ka tentuar t’i kepute zinxhirin prej floriri qe ajo mbante ne qafe. E moshuara ka bere rezistence duke u munduar ta shtyje cunin dhe duke bertitur per ndihme. Ne kete moment i riu, i mberthyer nga paniku dhe ne inat e siper ka filluar te qelloje gruan e moshuar me grushta ne koke dhe fytyre. E moshuara eshte rrezuar pertoke ndersa i riu ka perfituar nga ora e vone, i ka rrembyer varesen dhe eshte larguar. E moshuara eshte derguar me urgjence ne spital nga komshinjte e saj, ndersa policia po punon per kapjen e autorit. Nje nga gjurmet qe mund te coje ne arrestimin e te riut jane pantoflat qe ia ka lene ne vendin e ngjarjes, pasi eshte larguar me vrap dhe kembezbathur.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top