Connect with us
Elona Dobra

Tiranë: Konflik me armë zjarri, plagoset biznesmeni .

Kronikë

Tiranë: Konflik me armë zjarri, plagoset biznesmeni .

Rreth orës 21 :00 tek Pazari i ri ka ndodhur një konflikt me armë zjarri ku për pasojë ka mbetur i plagosur në këmbë një person. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca, ku nga hetimet paraprake ka rezultuar se shtetasi Pellumb Gjoka 40 vjeç biznesmen, pronar i një hoteli në kryeqytet dhe ish pronari i rrjetit te dyqaneve “Rozafa” është plagosur në pjesën e këmbës . Autori i plagosjes është 43 vjeçari Kleant Musabelliu, banues në Tiranë.I plagosuri është transportuar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. Autori i plagosjes është arrestuar nga policia dhe është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme. Mësohet se Musabelliu dhe Gjoka ishin takuar për të zgjidhur një sherr mes fëmijëve të tyre, por mesa duket debati precipitoi në përdorimin e armëve të zjarrit.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top