Aksident/U fut me shpejtësi në rrethrrotullim, plagoset rëndë 50-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar rreth orës 17:35 në hyrje të qytetit të Vlorës, ku një mjet me targa “AA 234DV” BMW është përplasur me barrierat e rrethrrotullimit.

Nga informacionet e para drejtuesi i mjetit është plagosur, dhe menjëherë është dërguar në spitalin e Vlorës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e këtij aksidenti.

Loading...

Njoftimi i policisë:

Aksidenti eshte shenuar rreth ores 17 è 35 minuta, ne dalje te autostrades Fier Vlore ndersa ka mbetur i lenduar drejtuesi i automjetit.

Automjeti tip BMV x5 me targe AA234DV ka dalé nga rruga dhe eshte perplasur me trafikndareset prane rrethrrotullimit ne hyrje te qytetit te Vlores. Shtetasi I aksidenruar, rreth 50 vjeç eshte derguar ne urgjencen e spitalit rajonal Vlore, Teksa mesohet se ka marr disa fraktura ne trup.24.al/Albana Aliaj

Lajmet të tjera nga kategoria