Te kujdesesh për trupin tënd është një dhuratë që i bën vetes për të jetuar shëndetshëm, per tu ndjerë më mirë dhe për të jetuar qetë.

Albana Fusha

nje nga estetistet me me emer ne durres gjithashtu me nje eksperience 5 vjecare tashme vjen me sherbime te reja ne sallonin e saj ku pervec estetikes se thonjeve ju ofron dhe pjesen e flokeve depilime masazhe e trajtime te ndryshme qe ju ofrohen me nje game te gjere produktesh nder te cilat jane ato me te mirat ne tregun italian .Sallon bukurie për femra.

Në këtë parukeri mund të përfitoni trajtim të flokëve, lëkurës dhe të trupit kundrejt çmimve të arsyshme.

Loading...

Këtu do të gjeni punime cilësore dhe shërbim profesional.

PARUKERI ESTETIKE  -ALAN HAIR AND NAILS SALON – DURRES

– Krehje/ Prerje 300-500-700

– Lyerje/ 1000-1500-2500

– Make Up profesional/ 1000-1500

– Depilim total/ 1000

– Thonj me xhel/ 700-800-1000

Thonj me tipse/1000-1200-1500

-Stilime / 500-800-1000

Te kujdesesh për trupin tënd është një dhuratë që i bën vetes për të jetuar shëndetshëm, per tu ndjerë më mirë dhe për të jetuar qetë.

Gjithçka e gjeni tek ne, duke filluar nga depilimi i gjithë trupit deri tek pastrimi i fytyrës (i akneve, etj) me kremrat e firmave të njohura e me pas vazhdon me pedikyrin e deri tek thonjtë me xhel, etj.

Shërbimet tona bazohen mbi produkte brand origjinal ku materialet dhe bojërat vijnë direk nga Italia.

Parukeri Estetike është salloni që ju relakson më së miri duart, këmbët dhe dekoron në mënyrë profesionale thonjtë tuaj duke iu dhënë pikërisht atë prekje klasi që ilustron dhe përshtatet më së miri me personalitetin tuaj.

ATY KU BUKURIA MERR KUPTIM !

Ju mirëpresim në sallonin tonë për të ndryshuar lookun  tuaj.

  • RRUGA : Ish Rajoni Policis Durres. 24.al/ Albana Aliaj.
Lajmet të tjera nga kategoria